Denne strikket jeg ferdig i begynnelsen av mars måned men først nå har jeg tatt meg tid og satt meg ned og syd på knapp og filtet pynt på den.
Til pynt har jeg brukt eskimogarn har en del rester som er fint og bruke opp.
Men har vært litt bakvendt kan jeg si veske nr 1 ligger forsatt upynta i en stol jeg har her på arbeidsrommet mitt.
Men den skal jeg enten prøver og få pyntet i løpet av dagen eller i løpet av påsken.
Har enda en vinkartong veske på pinnene den har jeg med meg på jobb og sitter og strikker på jobb.
Når jeg blir ferdig med den så legger jeg like godt opp til en ny og tar med meg på jobben.
Enkel grei strikk som jeg ikke trenger og konsetrere meg og strikke.
Den jeg holder på med nå er jeg kommet så langt at jeg er nesten ferdig med loke på den da har jeg bare reimene igjen og strikke og det går fort og strikke.
Denne oppskiften kjøpte jeg av
Renate Alice og den er blitt en stor favoritt her i huse.
Regner jeg gir meg ikke med de 4 som jeg har planlagt kommer til å bli mange flere av disse flott garn slanker prosjekt.
Denne vesken her der hadde jeg 3 nøster og var og kjøpte 2 til i januar så etter det jeg kommer på så har jeg brukt nesten alt jeg kjøpte i januar av garn det som ikke er strikket og begynt på er sjal pakken jeg fikk fra Projo det garnet er ikke rørt men resten er brukt opp.